PRODUKT PRZEZNACZONY DO UŚMIERZANIA BÓLU SZYI, BARKÓW ORAZ NADGARSTKA (NSW)

Produkt przeznaczony do uśmierzania bólu szyi, barków oraz nadgarstka (NSW) 

ThermaCare®kompresy samorozgrzewające na ból szyi, barku i nadgarstków wykorzystują prawdziwe ciepło, przenikające głęboko do mięśni, działając łagodząco i rozluźniająco na napięte mięsnie, przynosząc 12 godzin ulgi podczas noszenia okładu. Długotrwała ulga w bólu utrzymuje się po zdjęciu okładu.

Ultracienkie kompresy samorozgrzewające ThermaCare® dostosowują się do powierzchni szyi, barku lub nadgarstków – działając dokładnie tam, gdzie odczuwają Państwo ból.

Kompresy samorozgrzewające na ból szyi, barku lub nadgarstków jednorazowego użytku można stosować na obolałe mięśnie i miejsca zlokalizowane przy stawach na szyi, na barkach, wzdłuż górnej części pleców, wokół nadgarstka oraz po zewnętrznej powierzchni stawu łokciowego. 

Kompresy ThermaCare® są wystarczająco cienkie, by pozwalać na swobodne poruszanie się, dostarczając jednocześnie terapeutyczne ciepło,  zapewniając ulgę w drobnych bólach mięśni oraz bólach związanych z nadmiernym wysiłkiem, powysiłkowymi uszkodzeniami mięśni oraz drobnych dolegliwościach bólowych związanych z chorobą zwyrodnieniową stawów. 

Kompresy ThermaCare® na szyję, bark i nadgarstki można stosować 12 godzin na dobę, także wtedy, gdy uprawiają Państwo ćwiczenia fizyczne, wykonują prace domowe lub po prostu odpoczywają. 

Dowiedz się więcej na temat sposobu działania ThermaCare®

Dowiedz się więcej jak stosować ThermaCare ®na ból szyi, barku i nadgarstków

ThermaCare® dostępny jest również w wersji przeznaczonej do stosowania w bólach dolnej części pleców i bioder

x

Podziel sie ze znajomymi

Wpisz swój adres e-mail:*
Adres e-mail znajomego:*
(* Wymagane pola))

Warunki | Mapa strony
© 2011 Pfizer Trading Polska Sp. z o.o.
Ta strona jest dla polskich użytkowników.