Na ból pleców i ból biodra - jedyny pas na rynku

Na ból pleców i ból biodra - jedyny pas na rynku

Kompres samorozgrzewający ThermaCare® w formie pasa jest przeznaczony do uśmierzania bólu dolnej części pleców i bioder. Wykorzystuje prawdziwe ciepło, przenikające głęboko do mięśni, działając łagodząco i rozluźniająco na napięte mięśnie, przynosząc 8 godzin ulgi podczas noszenia kompresu. Długotrwała ulga w bólu utrzymuje się nawet po zdjęciu pasa - aż do 8 godzin po jego zdjęciu.

Pas ThermaCare® zaprojektowano tak, aby pasował do dolnej części pleców oraz bioder, a grubość pasa pozwala dyskretnie nosić go pod ubraniem.

Leczniczy pas ThermaCare® pozwala na swobodne poruszanie się dostarczając terapeutyczne ciepło głęboko do mięśni, rozluźniając tym samym napięte mięśnie pleców. 

Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami  samorozgrzewający pas na plecy ThermaCare® może być noszony przez 8 godzin dziennie.

  • ThermaCare® na plecy jest jedynym pasem rozgrzewającym na rynku. Można elastycznie go owinąć wokół każdej talii (rozmiar S-XL)
  • ThermaCare® na plecy pokrywa całą powierzchnię bólu, dzięki czemu działa bezpośrednio w miejscu jego powstania.
  • ThermaCare® to unikalny pas, który dzięki swoim kształtom oraz materiałowi typu „stratch”, z którego jest wykonany, nie przemieszcza się w trakcie noszenia, ani w dzień, ani w nocy.

Dowiedz się więcej na temat sposobu działania ThermaCare®

Dowiedz się więcej jak stosować ThermaCare® na ból pleców

ThermaCare ® - dostępny jest również w wariancie przeznaczonym na bóle szyi, barków oraz nadgarstków 

x

Podziel sie ze znajomymi

Wpisz swój adres e-mail:*
Adres e-mail znajomego:*
(* Wymagane pola))

Warunki | Mapa strony
© 2011 Pfizer Trading Polska Sp. z o.o.
Ta strona jest dla polskich użytkowników.